Волонтерство

Легендарна "Елька" "Госпітальєрів" потребує ремонту

2017-02-21 22:14:29 0

 

Біля машини розірвався снаряд СПГ, тож тепер автомобіль потребує термінового ремонту

Машині, яка з передової вивезла сотні поранених бійців, потрібен терміновий ремонт. Медичний батальйон "Госпітальєри" привіз авто у середмістя Івано-Франківська, де й було оголошено про збір коштів, передає "Бартка" з посиланням на "5 канал".

Парамедики лагідно називають машину "Елькою". Вже понад 2 роки цим маневреним позашляховиком забирають "трьохсотих" безпосередньо з лінії вогню, а далі їх пересаджують на швидкі та реанімобілі і везуть до шпиталів.

Кілька місяців тому біля авто розірвався снаряд і з часом пошкодження далися взнаки. На ремонт потрібно близько 20 тисяч гривень.

"Біля неї розірвався заряд СПГ, тож її посікло – гальмівну систему, бак, радіатор. Ну і плюс, коли вивозили, виїжджали останній раз нею, то вже не витримала турбіна, там проблеми з радіатором, турбіною. Треба повністю робити капітальний ремонт", – пояснює парамедик, капелан медичного батальйону "Госпітальєри" Сергій Мороз.

"Цей автомобіль, звісно, легенда. Він уже по-своєму перевірений фактично у всіх бойових точках. І він, як бачите, обшитий захистом, а це немаловажно. Тобто, просто зараз з нуля новий автомобіль обшивати і витратно, і бюджети потрібні, і зусилля, і добрі майстри, бо це має бути зроблено дійсно міцно, надійно", – додав доброволець медичного батальйону Михайло Адамчак.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?