Волонтерство

Маленькі артисти Прикарпаття попросили перерахувати заколядовані гроші на лікування онкохворої дитини

2019-02-08 20:00:53 0

 

Вихованці продюсерського центру «Star Team» звернулися до своїх педагогів із проханням перерахувати заколядовані під час Різдвяних свят кошти на лікування онкохворої дитини.

«Уже п’ятий рік наші вихованці, спільно з викладачами, під час Різдвяних свят вітають колядками різноманітні організації, державні та приватні структури. Кожного року ті, хто почули виступ наших учнів, запрошують нас знову, розповідають про «Star Team» друзям і знайомим, так збільшується географія наших виступів”, – розповіла керівник продюсерського центру «Star Team» Ірина Батюк.

Вона додає, що для дітей це дуже добрий досвід, адже їх вчатьзберігати українські традиції. Як показує практика, маленькі колядники переважно знають лише «Нова радість стала», а дітки «Star Team» співають, як мінімум, вісім колядок. Також вони популяризують ці пісні, адже вихованці «Star Team» часто навчають маловідомим колядкам своїх друзів та однолітків.

“Дуже важливо залучати дітей до благодійності, тому ми колядуємо не тільки у чиновницьких кабінетах, але і для хворих діток у лікарнях, для мешканців геріатричного пансіонату, для дітей, які живуть в інтернаті. А цього року наші учні попросили переказати заколядовані кошти на лікування онкохворій дитині. Дуже приємно, що уже в маленькому віці наші вихованці виявляють щирість, чуйність і небайдужість”, – говорить Батюк.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань