Волонтерство

На благодійному вечері в підтримку подружжя “госпітальєрів” зібрали понад 10 000 гривень

2018-02-23 21:00:07 0

 

У Франківську відбувся благодійний вечір-реквієм, на якому збирали кошти для підтримки госпітальєрів Сергія та Тетяни Мороз.

Художній керівник Івано-Франківського Національного медичного університету, режисер вечора-реквієму “Ім’я твоє вічне” Марія Цвік розповіла, що університет щороку вшановує пам’ять загиблих на Майдані і всіх загиблих героїв України.

До участі у благодійному концерті запросили студентів та працівників навчального закладу, співачку Вікторію Ватащук, заслужену артистку України Галину Баранкевич, учасника проекту “Голос країни” Арсена Вітрецького та легендарного Piano Extremistа Майдану.

"Ми не очікували, що люди так бажатимуть нам допомогти, це дуже підтримує і надихає до боротьби. Сергій не зміг прийти на сьогоднішній захід, бо погано себе почуває, але він передавав усім вітання і подяку. Мені зробили операцію в жовтні в Івано-Франківську. Я лікувалася і ми далі займалися допомогою армії. Про хворобу Сергія довідалися випадково після Новорічно-Різдвяних свят. Ми одразу поїхали до лікарні і дізналися, що в Сергія – пухлина. Чоловіка прооперували в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова м.Дніпро. Там нас дуже тепло зустріли, бо добре знали по військових і волонтерських справах. Ми налаштовані на боротьбу і дякуємо усім за підтримку, "— каже Тетяна Мороз.

Нагадаємо, госпітальєру і капелану Сергію Морозу з Івано-Франківська поставили діагноз –гліобластома 4-стадії, злоякісна. Пухлину видалили, але попереду в Сергія консультації лікарів і другий етап складного і дороговартісного лікування.

У його дружини Тетяни Мороз – меланома 2 стадії. Зараз Таня повинна приймати імуностимулятори протягом 50 тижнів.

Протягом благодійного вечора у Івано-Франківську на допомогу госпітальєрам вдалося зібрати 10 тисяч 172 гривні.

Долучитися до допомоги госпітальєрам може кожен. Допомогти Тетяні та Сергію можна за картковим рахунком 5168 7422 0370 6431 (картка Приватбанку Тетяни Мороз).

Телефон Тетяни – 067-496- 41-97.

 

Джерело

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань