Волонтерство

На Прикарпатті придбали квартиру дитині, позбавленій батьківського піклування

2018-04-11 18:00:38 0

 

11 квітня голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова районної ради Тетяна Градюк урочисто вручили ключі від нового помешкання дитині, позбавленій батьківського піклування, Галі Плотенко.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Квартиру у центрі м.Тисмениця для неї придбали за спільного фінансування з обласного та районного бюджетів.

Передаючи ключі від нової домівки, а заразом й усі необхідні документи на право власності, очільники району побажали Галі Плотенко, щоб у цьому домі завжди лунав сміх, збиралися дорогі серцю люди, відзначалися українські християнські свята, а районна влада і надалі буде підтримувати її та допомагати.

Освятив квартиру священик церкви Святого Миколая о. Володимир Ковалишин. Він благословив дівчину на добре майбутнє, подякував владі за чуйність і допомогу в придбанні та облаштуванні помешкання.

Галя Плотенко народилася у с. Колодіївка. Дівчина перебувала на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації з 2003 року, як дитина, позбавлена батьківського піклування, що не мала закріпленого за нею житла.

У 2017 році Тисменицькою РДА за рахунок коштів «Районної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, профілактики бездоглядності та безпритульності на 2016–2020 роки», затвердженої рішенням сесії Тисменицької районної ради від 25.12.2015 року, було придбано однокімнатну квартиру загальною площею 36,3 кв. метрів особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Галі Плотенко. Загалом на придбання і облаштування квартири було виділено понад 500 тисяч гривень з обласного та районного бюджетів.

Керівництво району прийняло рішення провести ремонт нової оселі та придбати необхідні для проживання речі – меблі, кухонне та сантехнічне обладнання.

Крім того, під час проведення ремонтних робіт, замінено електромережу й утеплено стіни.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань