Волонтерство

Поліцейська профспілка Прикарпаття придбає новорічні подарунки для двох з половиною тисяч дітей

2017-11-24 17:08:11 0

 

На нараді Івано-Франківської обласної організації Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ, яка відбулася сьогодні, підбили підсумки діяльності профспілки прикарпатської поліції за 11 місяців цього року, внесли зміни в бюджет організаціїта затвердили план основних заходів на перше півріччя наступного року.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на  сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.


Івано-Франківську обласну організацію Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ було створено десять років тому. На сьогодні в їїскладі – тридцять первинних осередків, які налічують 1560 членів. Поліцейська профспілка займається питаннями соціального захисту правоохоронців, допомагає тим, хто її підтримки потребує.

5.jpg

3.jpg


Присутній на нараді начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковник поліції Віктор Шкутов наголосив на важливій ролі, яку профспілка відіграє в житті поліцейського колективу краю, подякував їй за посильну допомогу як діючим працівникам, так і пенсіонерам, учасникам АТО, родинам загиблих правоохоронців. Окремо відзначив роботу профспілки з організації літнього відпочинку дітей співробітників поліції. Керівник ГУНП побажав активу профспілкової організації активніше попрацювати на місцях, щоб залучити до своїх лав якомога більше співробітників.

6.jpg

4.jpg


Голова Івано-Франківського обласного комітету Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ полковник міліції у відставці Володимир Бойдуник висловив вдячність керівництву Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області та особисто Вікторові Шкутову за увагу до роботи поліцейської профспілки, взаєморозуміння та співпрацю, й відзначив, що ця діяльність базується на основі колективного договору, укладеного між ГУНП та обласним комітетом відомчої профспілки.


На нараді було підбито підсумки діяльності профспілкових осередків прикарпатської поліції за 11 місяців цього року, внесено зміни до бюджету організації, затверджено план основних заходів на перше півріччя наступного року. Члени обласного комітету прийняли рішення про виділення коштів для придбання новорічних подарунків для двох з половиною тисяч дітей працівників поліції та загиблих колег.
 

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?