Волонтерство

Представники влади і церкви організували допомогу важкохворим прикарпатцям

2017-11-23 15:30:39 0

 

22 листопада у приміщенні Благодійного фонду «Карітас - Івано-Франківськ УГКЦ» в селі Крихівці було організовано видачу засобів гігієни та догляду для важкохворих жителів області та людей з інвалідністю.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

У заході взяв участь виконуючий обов’язки директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Віталій Яворський та начальник відділу сім’ї та програм соціального розвитку департаменту Галина Стельмах.

Закупівля калоприймачів, катетерів, памперсів, пеленок поглинаючих була здійснена Благодійним фондом «Карітас - Івано-Франківськ УГКЦ» у рамках реалізації заходів обласної комплексної Програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23.12.2016 № 402-12/2016 (зі змінами).

«Захід щодо паліативної допомоги, завдяки якому стала можливою закупівля засобів гігієни за рахунок коштів обласного бюджету, у 2017 році реалізовувався вперше. Ініціатива департаменту була підтримана як обласною державною адміністрацією, так і постійними комісіями обласної ради», - зазначив у своєму виступі Віталій Яворський.

Отець Володимир наголосив на необхідності тісної співпраці громадських організацій з органами державної влади. Тому що лише спільними зусиллями можна досягнути хороших результатів та надати дієву допомогу людям. 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?