Волонтерство

Студенти та викладачі кафедри військової підготовки університету нафти і газу долучились до Дня донора крові (фотофакт)

2018-05-28 19:40:31 0

 

Понад 30 студентів та викладачів кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу прийшли до Івано-Франківської міської поліклініки № 2, щоб поповнити банк крові, яка сьогодні рятує в Україні мільйони життів.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Версії.

“Ми здаємо кров на добровільних засадах, і охочих не бракує. Це є вагомим свідченням відповідальності нашої молоді, яка добре усвідомлює, що рятує таким чином життя не лише хворих, але й наших бійців-учасників ООС на сході України. Крім того, наші студенти обслуговуються у міській поліклініці № 2 і при потребі можуть завжди розраховувати на банк крові”, – зазначив заступник начальника кафедри, підполковник Олександр Заремблюк.

Власним прикладом курсантів підбадьорила заступник головного лікаря поліклініки №2 Марта Стародубцева.

“Запас крові – це стратегічний запас держави, враховуючи війну на сході країни. Адже щодня лікарні Дніпра, Кривого Рогу мають нагальну потребу у донорській крові для поранених. Крім того, кожна третя людина в світі потребує упродовж свого життя хоча б один раз донорської  крові або її компонентів. І якщо в країнах Європи та США на 1000 осіб припадає до 40 донорів, то в Україні – лише 20. І не може не радувати наша молодь, яка з кожним роком все частіше долучається до добровільної акції – безкоштовної здачі крові. На їхньому рахунку не одне врятоване життя!” – каже вона.

 

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_8973.jpg

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_8978.jpg

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_8979_91bdb.jpg

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань