Винаходи

Українець розробив пристрій, що допоможе зберігати думки

2018-11-11 20:22:49 0

 

Назва Senstone складено з двох слів: «sense», що означає в перекладі з англійської зміст, сенс, усвідомлення, почуття та «stone» – перекладається як камінець. Якщо проаналізувати призначення та форм-фактор продукту, то так і є: Senstone – це мінімалістичний пристрій, який дозволяє вхопити думку.

Senstone «вміє» зберігати та передавати аудіозаписи у високій якості. Крім того, екран пристрою комунікує з користувачем про процеси, які відбуваються: про запис, передавання даних, процес підзарядки батареї тощо. Senstone тримає заряд протягом кількох днів. Не зважаючи на невеликий розмір, пристрій складається із алюмінієвого корпусу та екрану, під якими розміщені батарея та плата.

При середньому навантаженні, Senstone працюватиме від п’яти днів до тижня. Батарея повністю заряджається за 20–30 хвилин.

При середньому навантаженні, Senstone працюватиме від п’яти днів до тижня. Батарея повністю заряджається за 20–30 хвилин.

Зараз Senstone розпізнає одинадцять мов, серед яких англійська, китайська, японська, італійська, українська та інші. Рішення стосовно додавання мов прийматимуться, виходячи з попиту. Зараз, наприклад, ми маємо багато запитів з Індії, це, безумовно, поштовх, аби розширяти мовний функціонал Senstone.

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань