Винаходи

В Україні створили броньовану машину для піротехніків

2017-10-31 20:30:12 0

 

У автомобіля є кран-маніпулятор з механічним приводом і тяговим зусиллям 12 тонн.


Компанія АвтоКрАЗ поповнила свою лінійку броньованої техніки. На замовлення ГСЧС розроблений спеціальний автомобіль КрАЗ-6322 ПМ-В – піротехнічна машина важкого типу.

"Спецавтомобіль призначений для оперативного прибуття до місця виявлення вибухонебезпечних предметів, перевезення спеціального майна, спорядження, вибухових речовин і засобів підриву, забезпечення робіт з розмінування, завантаження, розвантаження вибухонебезпечних предметів та транспортування їх до місця знищення", – йдеться в повідомленні.

Кабіна у машини – броньована, двомісна, клас захисту ПЗСА-4. Обладнана кулестійким склом з підігрівом і таким же рівнем захисту, як і на відповідних конструкціях корпусу.

У автомобіля є кран-маніпулятор– PALFINGER, з механічним приводом і тяговим зусиллям 12 тонн, додатково обладнаний камерою огляду з передачею зображення на монітор в кабіні. Управління краном-маніпулятором здійснюється за допомогою дистанційного пульта з відстані 10 м.

У компанії відзначають, що такі піротехнічні спецмашини дуже актуальні на сході країни для очищення землі Донбасу від вибухових пристроїв.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань