Юридична консультація

Тепер перевірити робочий стаж можна на спеціальному сайті

2018-05-07 20:00:02 0

 

Тепер українці, не виходячи з дому, мають змогу отримати всю необхідну інформацію про відповідні нарахування до ПФУ. Відповідний портал презентував Пенсійний фонд України.

Для початку треба зайти на сайт та зареєструватися (http://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/HowToReg). Це можна зробити як офлайн, із подачею заяви до територіальних органів ПФУ, так і онлайн, із електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП).

Як працює система? Увійти до системи можна чотирма способами: за допомогою ЕЦП, логіна, за електронним пенсійним посвідченням і за токеном. У кожного користувача є свій «особистий кабінет». Там він може дізнатися, чи робить його роботодавець відповідні внески, в якому розмірі, отримати інформацію про спеціальний або пільговий стаж.

Будь-які питання, запевняють творці системи, можна вирішити оперативно, не чекаючи, доки прийде час отримувати перші виплати. Для цього є контакти управлінь, графіки прийому, інформація про умови, порядок призначення, перерахунку пенсій, зразки бланків. Також можна відправити запит на підготовку певних документів (паперових та електронних).

А для зручності усі дані тут поділені на три категорії: пенсіонерам, застрахованим особам і страхувальникам.

Також покрокові етапи деталей реєстрації можна дізнатися тут: https://byowls.com/yak-diznatisya-pro-svij-robochij-stazh-ne-vihodyachi-z-domu/

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів