Злочинність і правопорушення

Бійку, що зчинилася в кафе Надвірної, вгамовували поліцейські охорони

2017-12-04 13:00:04 0

 

Поліцейські охорони вгамовували чоловіків, що затіяли бійку в одному з надвірнянських кафе.

Близько 22.00 години на пульт централізованої охорони Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надійшов сигнал «Тривога» із кафе, що розташоване на вулиці Чорновола в місті Надвірна.

Особливістю роботи поліції охорони, що діє в єдиній системі Національної поліції України, безпосередньо будучи силовим підрозділом в структурі органів внутрішніх справ, є оперативне реагування на спрацювання т.зв. «тривожних кнопок», тривожні сповіщення, виклики по лінії "102".

Наряди реагування поліції охорони миттєво прибувають на місця подій, де чиниться хуліганство, посягання на об’єкти під охороною, де виникають ситуації конфліктного чи будь-якого іншого характеру, що можуть спричинити шкоду оточуючим та й самим учасникам подій.

За лічені хвилини до місця виклику прибув наряд реагування поліції охорони. Правоохоронці виявили бійку, у якій брали участь невідомі особи. Чоловіків вгамували та доставили до чергової частини Надвірнянського відділу поліції для з’ясування обставин події, підрахунку суми завданих ними збитків та винесення відповідного процесуального рішення.

Затриманим розбишакам інкримінують хуліганство (Грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом вчинені групою осіб) згідно ч.2 статті 296 Кримінального кодексу України.

Чоловікам за такі дії загрожує покарання: обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років, інформує Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?