Злочинність і правопорушення

Долинянин, щоб перетнути кордон, сплатив 63 тис грн аліментного боргу

2019-01-10 09:30:18 0

 

На виконанні в Долинському районному відділі державної виконавчої служби перебуває виконавче провадження щодо стягнення з мешканця району на користь колишньої дружини аліментних платежів. Відомо, що у чоловіка троє дітей. Проте, він не виплачував аліменти більше півроку.

У зв’язку із наявною заборгованістю по аліментах більше 6-ти місяців, державним виконавцем винесено постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві: виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання, користування зброєю.

Особливо «болісним» для боржника виявилось обмеження у праві виїзду за межі України, бо якраз запланував поїздку за кордон. Після того, як чоловікові відмовили у перетині кордону, він сплатив всю суму заборгованості по аліментах у сумі 63 000 грн., інформує Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?