Злочинність і правопорушення

Генпрокуратура повідомила про підозру чотирьом співробітникам відділу фінансового забезпечення бухгалтерського обліку ГУ НП в Київській області

2018-06-09 18:17:07 0

 

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України за оперативного супроводження Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами заволодіння службовими особами ГУ НП у Київській області державними коштами в особливо великих розмірах.

У ході досудового розслідування встановлено, що співробітниками відділу фінансового забезпечення бухгалтерського обліку ГУ НП в Київській області за підробленими документами відкрито на підставних осіб 23 карткові рахунки для виплати заробітної плати, на які щомісячно у період часу з 2007 по 2016 роки перераховувались грошові кошти. В такий спосіб вказані особи заволоділи бюджетними коштами на загальну суму більше ніж 12 млн грн.

За результатами досудового розслідування чотирьом зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні ними злочинів, передбачених ч. ч. 3, 4 ст. 358,ч. 4 ст. 190 КК України.

На даний час вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів, а також встановлюється коло інших осіб, які можуть бути причетні до вчинення вищевказаних злочинів.

Досудове розслідування триває.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?