Злочинність і правопорушення

На кордоні з Польщею виявили викрадені мотоцикл «Ямах» та автомобіль «Тойота»

2018-05-12 17:32:32 0

 

Мотоцикл «Ямаха» та автомобіль «Тойота», які перебували в міжнародному розшуку, виявили співробітники Держприкордонслужби на кордоні з Польщею. Транспортні засоби знаходилися в базі даних Інтерполу, як викрадені.

Мотоцикл «Ямаха» та автомобіль «Тойота», які перебували в міжнародному розшуку, виявили співробітники Держприкордонслужби  на кордоні з Польщею. Транспортні засоби знаходилися в базі даних Інтерполу, як викрадені.

Водії транспортних засобів, громадянин Німеччини та українець, перетинали кордон в пункті пропуску «Краківець». Однак вони були зупинені для подальшої перевірки, оскільки під час прикордонного контролю на їх «залізних коней» спрацювала інформація з бази Інтерполу, яку активно використовують охоронці держрубежу.

Німець на «Ямасі» 2015 року випуску рухався на в’їзд в Україну. За наявною інформацією мотоцикл був викрадений в Німеччині у 2016 році. А от наш співвітчизник на «Тойоті» 2015 року випуску намагався виїхати за межі держави. Як встановили прикордонники, автівка рахується викраденою з листопада 2017 року.

По обом випадкам поінформовано Укрбюро Інтерполу в Києві.

Відмітимо, з початку року прикордонники реалізували більше 700 спрацювань бази даних Інтерполу, серед яких майже 500 відносно осіб та більше 50 відносно транспортних засобів.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?