Злочинність і правопорушення

На Прикарпатті виявили та затримали "косаря" риби

2018-09-03 11:37:49 0

 

Зранку 29 серпня 2018 року розпочався рибоохоронний рейд по річках Галицького району. Першим держрибінспектори вирішили перевірити скидний канал Бурштинської ТЕС, а далі - спуститись Гнилою Липою до Дністра. Як виявилось, такий план дій вже о 7 год. приніс результат: виявлено та затримано "косаря", інформує Івано-Франківський  рибоохоронний патруль.

"Косарями" в Івано-Франківській області називають браконьєрів, які ловлять рибу способом багріння. Найбільша шкода від такого варварського рибальства полягає у тому, що риби калічиться дуже багато, в рази більше, ніж витягується. Покалічені риби із рваними ранами зриваються з трійника та залишаються у воді, - вони дуже часто гинуть того ж дня.

За фактом браконьєрства на мешканця Бурштина складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). На його щастя, він ще не встиг насмикати собі риби, яка б стала підставою для нарахування збитків. Готується передача матеріалів справи до суду, який накладе порушнику правил рибальства штраф від 340 грн. до 680 грн.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань