Злочинність і правопорушення

На українсько-словацькому кордоні затримали партію «сонячного каміння»

2018-06-07 14:47:46 0

 

Сьогодні опівночі в пункті пропуску «Ужгород» військовослужбовці Чопського загону завадили незаконному вивезенню з України партії бурштину, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Під час оформлення легкового автомобіля «Citroen» литовської реєстрації, яким керував 51-річний громадянин України, у прикордонників виникли підозри щодо можливого перевезення автомобілем заборонених предметів та ініціювали поглиблений огляд авто. В результаті, в ході перевірки іномарки правоохоронці знайшли понад 8 кілограмів обробленого та необробленого бурштину. Каміння, запаковане у панчохи, знаходилось у порогах та у задньому сидінні транспортного засобу.

Відповідно до чинного законодавства, бурштин та автомобіль 2006 року випуску вартістю понад 184 тисячі гривень вилучено представниками фіскальної служби. Сума оцінки «сонячного каміння» наразі встановлюється.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?