Злочинність і правопорушення

Передноворічний шабаш у Івано-Франківську

2018-01-05 12:25:00 0

 

Діди Морози атакують “наливайки” Невідомі в масках розтрощили місцеве кафе. А відео погрому виклали в соціальні мережі. І підписали , начебто в цьому закладі незаконно приторговують алкоголем. Провину за скоєне взяв на себе всеукраїнський рух “Наркокарателі”. На місці злочину залишили також записки. Подія трапилася у п’ятницю, напередодні новорічних свят. На виклик виїхав екіпаж Патрульної поліції та слідчо-оперативної групи.

На “новорічних ” зловмисників відкрито кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального Кодексу, – хуліганство. Невідомі анонімно прокоментували свої дії в інтернеті.

Рейди по місцевим наливайках в Івано-Франківську систематично роблять працівники Муніципальної варти. За рік їм вдалося заблокувати 4 заклади, де нелегально збували алкоголь. В тому числі виявили продаж спиртного неповнолітнім Ще здесяток “наливайок” вартові тримають на контролі. Переконані з нелегальними генделиками потрібно боротися в правовому полі. Хоча саме буква Закону стає на перешкоді ліквідації таких закладів.

На перший погляд виглядає так , що невідомі в масках роблять благородну справу, кажуть вартові. Однак діють незаконними методами.

На місці передноворічного погрому досі сліди злочину – розбита вітрина та пляжки з під алкоголю. Працівники кафе спілкуватися з журналістами не бажають . (( люфт )) Мешканці мікрорайону подивовані таким вчинком.

Аналогічні злочини зафіксовано у різних регіонах України. В тому числі місті Києві.

Повідомляє Бартка з посиланням на ВЕЖА.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?