Злочинність і правопорушення

Поліцейські розшукують шахраїв, які обдурили прикарпатців при покупці індивідуальних засобів захисту від вірусу

2020-03-23 18:02:28 0

 

За минулі вихідні жертвами таких шахраїв стали двоє жителів Івано-Франківська. Не подумавши, вони перерахували псевдо-продавцям одразу усю вартість товару, а не отримавши покупки, зрозуміли, що їх обдурили та звернулись в поліцію.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Так, в Івано-Франківський відділ поліції із заявою звернувся 35-річний місцевий житель. Чоловік повідомив, що перерахував понад 11 тисяч гривень на купівлю антисептичних засобів і медичних масок, але так і товар не отримав.

Цього ж дня 32-річний франківець замовив через мережу Інтернет індивідуальні засоби захисту від вірусу. Потерпілий перерахував продавцю 15 000 гривень на банківську картку, після чого зв’язок з продавцем обірвався.

За фактами шахрайства відкриті кримінальні провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України. Поліцейські проводять заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до скоєння цих злочинів і притягнення їх до відповідальності.

Шановні громадяни! Поліція вкотре нагадує: замовляючи товар у мережі інтернет, ніколи не здійснюйте передоплати, сплачуйте за товар лише після його отримання. Пам’ятайте, запорука вашої безпеки – це уважність та пильність.

Якщо Ви запідозрили, що Вас намагаються ошукати, одразу повідомляйте в поліцію за телефоном «102».

Теги
Коментар

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?