Злочинність і правопорушення

Прикарпатська поліція зареєструвала 36 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства

2019-02-11 16:22:11 0

 

За кожним з повідомлень поліцейські здійснюють ретельну перевірку та за її результатами приймають рішення відповідно до чинного законодавства, інформує Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини..

Станом на 11 лютого поліцейські Івано-Франківщини склали 16 адміністративних протоколів за статтею 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск). Усі протоколи скеровано до суду. По одному є рішення суду – 170 гривень штрафу.

За рештою повідомлень на цей час проводяться перевірки. За їх результатами будуть прийняті рішення згідно чинного законодавства та в установлені законом строки.

Поліція Івано-Франківщини нагадує, що за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, передбачена відповідальність за ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?