Злочинність і правопорушення

Шахраї ошукали двох жителів Прикарпаття при замовленні товарів через Інтернет-мережу

2017-09-11 20:34:50 0

 

Потерпілі переказують гроші за товар, вибраний на офіційних сайтах чи з особистих оголошень, проте зловмисники ні товару, ні грошей не повертають і на мобільний зв'язок не виходять.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

До чергової частини Калуського відділу поліції звернулася 55-річна місцева жителька з повідомленням про те, що через сайт ОЛХ, у мережі Інтернет, замовила килим, за який оплатила гроші в сумі близько 5500 грн, однак по цей час замовлений товар не отримала.

З аналогічним повідомленням до поліції звернувся житель Косівщини котрий, як встановили поліцейські, через мережу Інтернет сайт RST вибрав автобус, який нібито продавали та перерахував на вказаний шахраєм рахунок кошти в сумі 14 400 гривень, як передоплату, після чого з "продавцем" було втрачено зв'язок.

За наведеними фактами слідчі розпочали кримінальні провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Поліція розшукує злочинців.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?