Злочинність і правопорушення

У Чернівцях влаштували бійку і скандальну зустріч Тимошенко

2018-11-04 10:21:38 0

 

У суботу, 3 листопада, перед прес-конференцією Юлії Тимошенко у рамках її візиту до Чернівців, група осіб влаштувала скандальну зустріч політика з провокаційними плакатами. 

Історія набуває все більшого розголосу.

У сутичці між мітингувальниками та місцевими прихильниками Тимошенко помітили голову Чернівецької обласної ради, за сумісництвом – головного “батьківщинівця” Буковини  Івана Мунтяна.

Як відомо, група активістів перед приїздом лідерки “Батьківщини” до Чернівців вийшли у центр міста з плакатами, на який були написані репліки “Громадянин Румунії Мунтян – новий курс Тимошенко”, “Вітаємо московську зозулю на Буковинському віче”.

У результаті пікетувальників намагалися розігнатимісцеві “батьківщинівці”. Між сторонами конфлікту розв’язалася сутичка.

На відео ранкового інциденту видно, як голова Чернівецької обласної ради вириває плакати, розв’язується сутичка. Окрім того, на відеокадрах зафіксовано, як невідома особа перешкоджає журналістам фіксувати події, що відбуваються.

Утім, по приїзду поліції, правоохоронці затримали тільки учасників акції.

Як відомо, перешкоджання законній професійній діяльності журналіста – це стаття 171 Кримінального кодексу України, порушення якої карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів до­ходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів