Злочинність і правопорушення

У франківському аеропорті затримали українця з угорським паспортом

2018-07-15 12:38:37 0

 

На Прикарпатті в аеропорту прикордонники виявили українця, що видавав себе за громадянина Угорщини.

Про це повідомляє dyvys.info з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонної служби.

Сьогодні, о 07:00 ранку, в пункті пропуску «Івано-Франківськ», на приліт в Україну рейсовим літаком сполученням Валенсія – Івано-Франківськ прибув 29-річний громадянин Угорщини. На паспортний контроль чоловік пред’явив закордонний паспорт сусідньої країни. Перевіривши документ за міжнародними базами даних, відбулося спрацювання бази даних «Інтерпол».

Під час спілкування з чоловіком з’ясувалося, що насправді він є 30-річним українцем, а паспорт на чужі установчі дані придбав за кошти. Купивши документ, наш співвітчизник сподівався таким чином вільно пересуватися країнами ЄС.

Наразі на чоловіка чекає адміністративна відповідальність за спробу незаконного перетину кордону, а в подальшому псевдоугорцю доведеться поспілкуватися з представниками правоохоронних органів в рамках кримінального провадження.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?