Злочинність і правопорушення

У Франківську за 10 днів патрульні виявили 6 фактів підробки документів

2019-10-08 20:28:50 0

 

Дороги нашого міста переповнені автівками, проте навіть серед тисячі різних транспортних засобів патрульні виявляють ті, документи на котрі викликають сумніви щодо законності та оригінальності.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на патрульну поліцію Івано-Франківська.

Ось, наприклад: на вулиці Набережна, патрульні звернули увагу на автомобіль Volkswagen Passat, водій якого здійснив обгін в забороненому місці. Під час огляду документів патрульні помітили ознаки підробки у свідоцтві на реєстрацію. Окрім нечитабельного мікродруку та невідповідного шрифту, не збігався ще й VIN-код у документі.

Також було виявлено двох водіїв, які надали для перевірки правоохоронцям посвідчення водія з явними ознаками підробки, а саме невідповідний спосіб друку, голограма не встановленого зразка, невідповідність інформації записам у базах даних МВС.

На вулиці Надрічна за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль CHRYSLER GRAND VOYAGER. Під час перевірки за базами даних патрульні встановили, що автівка з таким самим номером має інший номер кузова.

На вулиці Галицька патрульними було виявлено мотоцикл Kawasaki. Під час перевірки документу про реєстрацію транспортного засобу інспектори встановили, що він має ознаки підробки, а саме бланк не відповідає стандартам України. Патрульні оглянули мотоцикл та виявили, що номер агрегату також має сліди втручання з спробою пошкодження.

Ще один випадок на вулиці Сагайдачного. Патрульні помітили авто BMW Х5, який порушив правила дорожнього руху. Під час перевірки документів інспектори виявили, що свідоцтво на транспортний засіб здане у архів.

Далі встановленням обставин справ займається слідчо-оперативна група по кожному з цих випадків окремо.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?