Злочинність і правопорушення

У Харкові громадянин вдарив ножем працівника поліції охорони

2018-12-06 13:28:08 0

 

У відповідь поліцейський був вимушений застосувати табельну вогнепальну зброю.
Подія сталася 5 грудня близько 21-30 у супермаркеті на вулиці Шевченка, інформує Поліція охорони. Поліцейський взводу охорони об’єктів, перебуваючи на службі у приміщенні торгівельного закладу, близько десятої години вечора отримав від представника охорони супермаркету інформацію про те, що невідомий громадянин відмовляється сплачувати вартість товару. Співробітник поліції охорони з метою врегулювання ситуації підійшов до покупця, представився і запропонував вирішити конфлікт в рамках чинного законодавства та дочекатись приїзду наряду поліції. У службовому приміщенні громадянин раптом накинувся на поліцейського охорони та наніс йому кілька ножових поранень. Співробітник поліції охорони, враховуючи небезпеку, яка виникла для нього та оточуючих, згідно статті 46 Закону України «Про Національну поліцію» використав табельну вогнепальну зброю і поранив громадянина.
Постраждалі були доставлені до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги. Вночі 24-річний чоловік помер. Стан здоров’я 25-річного працівника поліції стабільний.

Відомості про подію внесено до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень Київського відділу поліції. Перевірка триває, інформує Управління поліції охорони в Харківській області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань