Злочинність і правопорушення

У Львові судили бухгалтера комерційного підприємства

2018-11-07 18:54:34 0

 

Рішенням районного суду міста Львова обвинуваченому призначено покарання у вигляді трьох років обмеження волі (із  дворічним іспитовим терміном), з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на два роки. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Управління захисту економіки у Львівській області. 

Зловмисника, 31-річного бухгалтера – обліковця одного з львівських товариств з обмеженою відповідальністю, який у процесі здійснення господарської діяльності привласнив грошові кошти підприємства в сумі майже 177 тисяч гривень, викрили працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно з слідчими Галицького відділення поліції та за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1. 

Встановлено, що зловмисник не вносив у повному обсязі на банківський рахунок товариства грошові кошти, отримані в результаті здійснюваної підприємством господарської діяльності, незаконно привласнивши їх. Аби приховати свою злочинну діяльність, він не відображав у даних бухгалтерського обліку відомості про недостачу коштів.

Зловмиснику було повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України та обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Рішенням районного суду міста Львова колишньому бухгалтеру призначено покарання у вигляді трьох років обмеження волі (із дворічним іспитовим терміном), з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на два роки.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів