Злочинність і правопорушення

У Надвірній компанія із молодих людей відмовилась оплатити вечерю вартістю 430 гривень

2018-06-14 11:30:57 3

 

Даний інцидент стався в одному із відпочинкових закладів міста Надвірна. Прибувши за лічені хвилини на місце виклику поліцейським охорони довелось вгамовувати розлючених відвідувачів. 

Про це повідомляє Бартка з посиланням на управління поліції охорони в Івано-Франківській області.

За словами адміністратора закладу, невідомі завітали до кафе і зробили замовлення. Згодом, коли офіціант приніс рахунок, дані особи, а це двоє чоловіків та дві жінки повелися не очікувано - спочатку відмовилися сплачувати рахунок, потім нецензурно облаяли працівників закладу, які намагались їх втихомирити. 

"Досить часто трапляється, що любителі дармової їжі замовляють, а потім відмовляються сплачувати замовлення, - розповідає адміністратор кафе, - але ми завжди намагаємось владнати конфлікт самостійно, без втручання поліції. Цього ж разу молоді люди повелись агресивно, до того ж звинуватили працівників закладу в поганому обслуговуванні."

Поліцейські охорони намагались вгамувати хуліганів, але, як виявилось, дані особи не бажали покидати приміщення, а навпаки – почали агресивно відповідати і правоохоронцям. Відтак їх було затримано та доставлено до Надвірнянського ВП для подальшого з'ясування обставин даного правопорушення.

Теги
Коментар

Гість2018-06-14 15:44:50

Пішов ти нахер з своїми дорогами в районі. Продажна тварюка.

Петро2018-06-14 11:44:17

Володимир краще читати такі новини ніж про ваші проплачені пікітування доріг. Вся область знає хто стоїть за цими пікетами.

Володимир2018-06-14 11:40:03

Оце новина, щоб на Укрнеті розміщувати ! Напишіть краще, чому очільники області не дивляться на аварійні мости та дорогм у Надвірнянському районі !!!! Чи Сич перепрацювався на спартаціаді депутатів?

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань