Злочинність і правопорушення

В Долині у жінки вкрали речі з камери схову в супермаркеті

2018-02-12 10:40:05 0

 

У мешканки Долини вкрали речі просто на її очах. Подія трапилась учора, близько 12 год. в одному з супермаркетів міста.

Ірина Березяк у соціальній спільноті Долина LIVE розповіла, що залишила свої речі у шафці схову та спокійно попрямувала за покупками. У цей час злодійка відчинила дверцята шафки запасним ключем, забрала вміст та зникла. Потерпіла стверджує, що крадійка справляє враження "зовсім не злиденної" особи.

Водночас, жінка, яка позбулась своїх речей, попереджає, що невдовзі оприлюднить відео злочину.

"Шановні долиняни!!!Будьте обережні, коли залишаєте свої речі у камерах схову супермаркету КОЛІБРІС!!! В неділю 11 лютого близько 12 год дня наші речі були вкрадені, причому ЗЛОДІЙКА відчинила шкафчик запасним ключем і спокійнісінько попрямувала в сторону СанРемо!!! Я ЗВИЧАЙНО ПРОСТО ТАК ЦЕ НЕ ЗАЛИШУ ,зафіксували все на відео, пані стане дуже популярною!!! Просто цікаво, про що думає таке створіння ,крадучи чужі речі в маленькому містечку, де люди один одного в обличчя знають!!! доречі ця злодійка зовсім не злиденна!!!" - йдеться в повідомленні.
Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?