Злочинність і правопорушення

За спробу контрабанди 320 пачок цигарок, у громадянина Румунії вилучили автомобіль

2019-01-06 17:58:36 0

 

Під час перетину українсько-румунського кордону у 23-річного громадянина Румунії був вилучений автомобіль вартістю 230 тисяч гривень через спробу тютюнової контрабанди, повідомляє Іnterfax з посиланням на адміністрацію Державної прикордонної служби України в неділю.

"Сьогодні вночі в пункті пропуску "Солотвино" військовослужбовці Мукачівського загону спільно з ДФС не допустили спробу незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон. Виявити цигарки прикордонникам допоміг службовий собака, який спрацював на мікроавтобус "Фольксваген". Охоронці кордону ухвалили рішення про поглиблений огляд транспортного засобу. Під обшивкою лівої бокової стінки автомобіля громадянина Румунії було виявлено 320 пачок цигарок", - йдеться в повідомленні.

Контрабанду та мікроавтобус у правопорушника вилучили згідно з українським законодавством. Оціночна вартість сигарет становить 14,4 тисяч гривень, автомобіль оцінений в 230 тисяч гривень.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?