Суспільство

Хірург з Прикарпаття мріє про якісну освіту сучасної молоді

2020-10-12 10:00:14 0

 

Українське суспільство вже 29 років страждає від помилок державотворців. Але політик, як і хірург, не має права на помилку! Саме тому щире бажання змінити ситуацію мотивувало Олега Атаманюка балотувався до Івано-Франківської обласної ради. «Україна повинна стати провідною Європейською державою», - каже Олег Юрійович.

Олег Атаманюк – людина в політиці не нова, але досвідчена.

Кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету, хірург вищої кваліфікаційної категорії здобув депутатський мандат ще в 2015 році, коли, заручившись підтримкою своїх земляків, балотувався до Івано-Франківської обласної ради.

Олег Атаманюк, крім хірургічної роботи, також займається викладацькою діяльністю. Дбати про рівні можливості для отримання якісної освіти – ось виклик на найближчу каденцію:

«Оскільки, окрім того що я хірург, я ще й викладач, тож серед моїх пріоритетів є покращення якості освітньої галузі. У першу чергу, зміцнюючи матеріально-технічну базу навчальних закладів, залучення викладачів до ґрантових освітніх проєктів та стимулювання нашої талановитої молоді. Моя мета - дати як міським дітям, так і дітям з гірської місцевості однакові можливості отримати якісні освітні послуги».

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2