У Кабміні розповіли, що гірськолижний курорт «Буковель» в Івано-Франківській області, яка потрапила у «червону» зону карантину, продовжує працювати, але з дотриманням обмежень.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив 4 березня на пресконференції щодо року роботи уряду, пише Бартка з посиланням на Громадське

«У "Буковелі" працює багато юридичних осіб, це не одна юридична особа, якій можна сказати "закрийте" та обмежити роботу», — зазначив Шмигаль.

За його словами, ще до того, як Івано-Франківщина потрапила до «червоної» зони, підприємці курорту запропонували закрити частину ресторанів, кафе та готелів. Зазначимо, що закрити заклади громадського харчування в «Буковелі» вирішили 23 лютого.

Шмигаль запевняє, що наразі більшість підприємців на курорті не працюють, а ті, хто продовжують роботу, дотримуються обмежень.

Нагадаємо, що з 26 лютого Івано-Франківська область перейшла у «червону» зону через новий спалах коронавірусної хвороби, який, за оцінками МОЗ, почався саме в «Буковелі». Посилені карантинні обмеження на Прикарпатті діятимуть до 12 березня.