Суспільство

ПНУ співпрацюватиме з Американськими радами по міжнародній освіті

2020-11-18 15:35:15 0

 

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника переміг у конкурсі проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative).

Про це повідомив у Фейсбуку ректор Університету Ігор Цепенда, пише Бріз.

З його слів, йдеться про спільний проєкт Американських радам з міжнародної освіти (AmericanCouncilsforInternationalEducation), Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, який реалізується за підтримки посольства США в Україні.

«Діяльність проєкту Academic IQ спрямована на підтримку українських закладів вищої освіти задля розвитку внутрішньої системи забезпечення академічної доброчесності та якості освіти», - зазначив пан Цепенда. З його слів, у рамках реалізації проєкту буде укладено Меморандум про співпрацю ПНУз Американськими радами з міжнародної освіти, який окреслюватиме основні напрями подальшої роботи. Серед них – проведення тренінгів, навчальних заходів для представників закладів вищої освіти з методик викладання, оновлення навчальних програм, інших супровідних тематик.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2