Суспільство

Прикарпатське селище Обертин визнали найкращим в Україні (відео)

2020-12-29 16:00:59 0

 

Перший сезон проекту «ВеСело» офіційно завершено: читачі сайту depo.ua обрали саме веселе, життєрадісне, оптимістичне село, яке і отримає титул «ВеСело 2020». Перший сезон проекту «ВеСело» включав в себе шість епізодів, і, безумовно, кожне з сіл-учасників в своєму роді унікальне, і всі вони особливі і дивовижні. Проте, фіналізувати сезон команда проекту вирішила відкритим голосуванням, в якому кожен читач сайту depo.ua зміг відзначити те село, яке вразило його найбільше.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

В результаті на третьому місці симпатій користувачів виявилося село Волоське Дніпропетровської області - напрочуд гарне село на березі Дніпра, яке команда однодумців в ОТГ буквально за п'ять років змогла перетворити з практично вимираючого в процвітаюче, не тільки організувавши забезпечення необхідних умов для життя, а й створивши з нуля культурно-історичну атмосферу Волоського.

Друге місце дісталося селу Степанці Черкаської області - це просто чудовий приклад того, як підлітки села самі змогли змінити своє життя, створивши своїми силами, або як мінімум - завдяки своїй цілеспрямованості в звичайному селі справжній центр молодіжного дозвілля StepHUB.

І нарешті, село-чемпіон, володар титулу «Краще село проекту ВеСело 2020» - Обертин Івано-Франківської області. Дуже красиве, доглянуте село, яке в першу чергу запам'яталося незвичайними формами соціально відповідального бізнесу місцевих жителів, дуже грамотним і правильним поєднанням історичної спадщини та сучасного життя і виховання і багатим культурним життям.

 

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2