АТО/ООС

Добровольці відмовляються залишати район розведення на Донбасі

2019-10-26 19:14:13 0

 

Добровольці, з якими сьогодні спілкувався президент Володимир Зеленський в Золотому на Луганщині, не збираються залишати місто, пише gazeta.ua.

Бійці будуть захищати Золоте у випадку відступу ЗСУ. Про це сказав ветеран війни з Росією, колишній боєць добровольчого полку "Азов" на ім'яДенис Янтар, його коментар опублікувала організація "Ні_Капітуляції" у Telegram.

"Ми будемо залишатися тут надалі, допоки є загроза оцього безглуздого розведення і втрати території України", - наголосив Денис.

Щодо висунутої президентом вимоги "забрати зброю" боєць сказав, що він та його побратими діють у законній площині.

"Ми діємо в рамках закону. Певні н'юанси, які він (президент - Gazeta.ua) ще озвучував, ми їх почули, однак, я ж кажу: ми закон не порушуємо. Тому залишаємось тут і будемо надалі стояти за Україну", - зазначив Янтар.

Присутні у Золотому добровольці переконують, що вся їхня зброя зареєстрована.

Янтар вважає, що приїзд Зеленського зумовлений підготовкою до розведення сил на лінії фронту.

"Він хотів поспілкуватися з ветеранами, які зараз знаходяться поблизу лінії розмежування. Ми так думаємо, що напередодні запланованого розведення військ", - сказав боєць.

Добровольці, з якими спілкувався президент Володимир Зеленський, не є представниками силових відомств або Збройних сил України. Вони знаходяться в зоні операції Об'єднаних сил зі зброєю нелегально, повідомляє прес-центр ООС

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань