АТО/ООС

Голова спілки учасників АТО Калущини просить президента надати громадянство біженцеві з Росії

2019-08-04 14:02:58 0

 

Усі документи Олега Бутусіна для отримання громадянства України вже близько п’яти років лежать в адміністрації Президента України і в Державній міграційній службі України.

У п'ятницю, 2 серпня, під час приїзду візиту Калущину президента України, російський біженець батько 12-тидітей, доброволець «Правого сектору» Олег Бутусін та його дружина Тетяна змогли передати своє звернення щодо надання Олегові громадянства України Володимиру Зеленському, пише Бартка з посиланням на Вікна.

Голова спілки учасників АТО Калущини Олександр Соколовський публічно звернувся до президента та новообраного нардепа Євгена Прощука з прохання про допомогу:

"Хочу зазначити що всі Олегові документи по отриманню громадянства України вже близько п’яти років лежать безрезультатно в адміністрації Президента України і в Державній міграційній службі України. Натомість 12-ть дітей і його жінка Тетяна є громадяни України. Я, як голова Калуської громадської спілки учасників АТО/ООС звертаюся до Президента України Володимира Зеленського та новообраного депутата Верховної ради України Едуарда Прощука ( від Слуги народу) допомогти Бутусіну Олегу Леонідовичу отримати громадянство України".

Нагадаємо, три роки тому родина, яка виховувала тоді 11 дітей, втекла з Владивостока і нині проживає у Галицькому районі. На Прикарпатті в родини побачила світ 12-та дитина.

Олег Бутусін — очільник калуського "Правого сектора", доброволець АТО, якого намагалися депортувати з Прикарпаття в Росію.

Росіянин добровольцем у складі "Правого сектора" з лютого 2015 року воював в АТО і тривалий час не міг отримати статусу біженця. Чоловік просив про це президента Петра Порошенка, коли той з офіційним візитом перебував в Івано-Франківську.

На рівні Державної міграційної служби України Бутусіну було відмовлено у наданні статусу біженця, оскільки біженцем може бути людина, яка не тримає зброю в руках.

Батько Тетяни Бутусіної — українець, тому без проблем отримала українське громадянство. Натомість Олег тільки днями отримав громадянство.

Нагадаємо, що напркиінці червня президент Володимир Зеленський своїм указом надав грмоадянство Украхни 14-ти добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?