АТО/ООС

Ветерану АТО Олегу Івахнюку допомагає стати на ноги американський фонд

2019-08-10 18:44:48 0

 

Олег Івахнюк із Калуша перебуває в інвалідному візку, не може встати на ноги. Зараз калушанину допомагає фонд Next Step Ukraine, який створений українкою Іриною Ващук у США, намагається допомогти калушанину.

 

Калушанин був активним учасником Революції гідності. Йому пощастило вижити на Інститутській. Але три кулі дістали добровольця на Сході — під час першої спроби визволити Попасну. Тоді, штурмовий загін “Донбасу”, у який записався Олег, потрапив у засідку. За два роки калушанин переніс понад два десятки операцій, інформує “ “Калуш FM”.

Зараз Олег Івахнюк із Калуша тільки почав реабілітуватися з фахівцями фонду Next Step Ukraine.

“Олега я пам’ятаю ще з 2014 року. Його епікриз мені давали ще тоді, коли він отримав осколкове поранення в стегно в добровольчому Батальені «Донбас» звільняючи місто Попасна, потрапивши в засідку. На той момент було стільки поранених, що Олег просковзнув повз мої руки і було сказано, що його забрали лікуватися в Європу”, – говорить засновниця фонду Ірина Ващук.

Додамо, що раніше в США поставили на ноги уродженця села Боднарів Калуського району Миколу Левкуна, який став на протези і вперше за останніх два роки почав ходити. Це стало можливо завдяки волонтерам і донорам фонду Revived Soldiers Ukraine, який також очолює Ірина Ващук.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань