Банківська сфера та інвестиції

Працівники франківського відділення ощадбанку примушують клієнтів оформляти кредитні картки

2019-07-19 17:07:50 0

 

У групі Франківські теревені одна з дописувачок написала гнівний пост. Мова йде про незаконні дії працівників Ощадбанку, а саме: примушування клієнтів оформляти кредитні картки. Працівників банку до цього змушує керівництво.

Дописувачка Мирослава Олійник‎ пише наступне:

У липні 2019 р. я звернулася в Ощадбанк (вул. Грушевського, 19) із проханням відкрити рахунок, на що працівниця банку безапеляційно відповіла, що одночасно відкриває і кредитний рахунок. На мої категоричні заперечення, що кредит мені абсолютно не потрібен, заявила, що їх заставляє керівництво відкривати клієнтам кредитні картки! На мої зауваження, що я звернуся на телебачення і до журналістів, не реагувала, а будь-яким чином старалася «впарити» мені кредитну картку. Через 10 хв. словесної перепалки молода, нахабна пані Демків милостиво погодилася все ж таки відкрити пенсійний рахунок. Усе б нічого, але вони видають кредити на суму 50 000–70 000 тис. грн. людям, у яких мінімальна зарплата або пенсія. І де гарантія того, що шахраї не «зламають» картку і знімуть гроші, а нам потім розплачуватися. У квітні, коли ми міняли зарплатні картки в центральному офісі (вул. Гетьмана Мазепи), також старалися видати споживчі кредити. Я категорично відмовилася, а всім моїм колегам таки їх «впарили». Колеги були змушені спочатку блокувати рахунок, аж згодом закрити.

Моїй знайомій також у примусово-добровільному порядку видали золоту кредитну картку, і хоча вона нею не користувалася, була змушена заплатити 60 грн. за обслуговування. А потім ще цілий тиждень часу потратила, щоб рахунок закрити, оскільки працівники банку ніяк не хотіли це зробити. Цікаво, як би відреагували на таке безчинство поліція і прокуратура? Впарюючи у примусово-добровільному порядку кредити незаможним клієнтам, Ощадбанк таким чином заробляє собі на грошові премії. Так що шановні співвітчизники, не дайте себе обдурити, не дозволяйте банкірам на собі заробляти! Зробіть максимальний репост!!! І знайте, якщо ви твердо наполягатимете на своєму, ніяка банківська нечисть не змусить вас робите те, чого ви не хочете!

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?