Кримінал

Франківський суд взяв під варту двох осіб, яких підозрюють у вимаганні грошових коштів у підприємця

2019-08-19 22:00:42 0

 

У понеділок 19 серпня 2019 року, до Івано-Франківського міського суду було доставлено двох жителів міста Калуш 1970 та 1980 років народження, яких досудове слідство обґрунтовано підозрює у вчинені злочину передбаченого ч.4 ст 189 Кримінального кодексу України (Вимагання вчинене організованою групою)

Про це повідомляє Бартка з посиланням на прес-службу Івано-Франківського міського суду.

Судом було встановлено, що обидвоє підозрюваних, переслідуючи корисливі мотиви, та вступивши у злочинну змову із невстановленими наразі слідством особами, вимагали у калуського підприємця грошові кошти в сумі сімдесять тисяч доларів США, при цьому погрожуючии йому фізичним насильством.

16 серпня 2019 року, під час отримання частини неправомірної вигоди, обидвоє підозрюваних були затримані у Калуші правоохоронцями.

Оцінивши всі обставини справи та вивчивши надані докази, Івано-Франківський міський суд ухвалив застосувати щодо двох затриманих міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Оскільки судом було встановлено, що саме неодноразово судимий підозрюваний 1970 року народження, погрожував потерпілій фізичною розправою, то йомуальтернавної міри запобіжного заходу у вигляді грошової застави суд не визначав.

Іншому підозрюваному, 1980 року народження, який є інвалідом та участі у погрозах не брав, суд визначив альтернативну міру запобіжного заходу у вигляді грошової застави в розмірі вісімдесяти прожиткових мінімумів для працездатних громадян.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?