Події

На автомобільній ділянці дороги Стрий-Мамалига завершили ремонтні роботи

2020-12-09 11:31:58 0

 

Цьогоріч було заплановано відновити 16 км дороги загального користування державного значення Н-10 Стрий – Мамалига. Завдяки додатковому фінансуванню із державного бюджету облаштовано загалом 35,08 км верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону. Ці ділянки автошляху готові до здачі в експлуатацію, тобто впорядковано узбіччя та смуги відведення, нанесено дорожню розмітку та оновлено дорожні знаки.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

Зокрема, нове покриття прокладено на ділянках: с. Гериня – Гошів – Тяпче – Княжолука, м. Долина,  с. Раків, Надіїв, Оболоня, об’їзна Калуша,селище Заболотів – м. Снятин, .

Також завершено облаштування кільцевих розв’язок у Долині і Калуші, замінено бордюри на кільцевій розв’язці у Чернієві. На окремих ділянках влаштовано заїзні кишені, автобусні зупинки, світлофори, пішохідні переходи, тротуари, упорядковано узбіччя та придорожні смуги.

Роботи здійснювалися в рамках Національного проекту «Велике будівництво». Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2