Події

На Івано-Франківщині відкрили дитячий садочок

2020-10-26 10:32:44 0

 

У Братківцях подвійне свято. Адже у неділю, 25 жовтня, у день храмового свята у селі відкрили дитячий садочок «Малесенькі дзвіночки». Заклад розрахований на дві групи по 20 осіб.

Про це пoвідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

В.о. старости Назарій Рибак подякував всім, хто долучився до відкриття садочка. Та додав, що у селі раніше його не було зовсім. Батьки змушені були возити своїх дітей в інші дошкільні заклади, далеко від дому. Тож тут дуже чекали на відкриття закладу.

Заклад облаштували за співфінансування обласного та міського бюджетів. Крім того, з місто також виділить кошти на забезпечення роботи садочку та закупівлю іграшок. У садочку вони з’являться вже наступного тижня.

«Франківськ виріс. Нині село Братківці отримало садочок «Малесенькі дзвіночки». Тішуся, що місту вдалося долучитися до такої гарної події. Й що маленькі мешканці нашої ОТГ будуть виховуватися у зручних умовах», – розповіла на відкритті закладу заступниця міського голови Вікторія Сусаніна.

До слова, садочок відкрили у колишній будівлі церковної резиденції, де Андрей Шептицький писав пасторські листи до братів та сестер. Споруда з 1886 року, але добре збереглася. Тому, як нагадування про це, на фасаді будівлі встановили пам’ятну дошку Шептицькому у рамках програми «Івано-Франківськ – місто героїв».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2