Події

На Рожнятівщині горіла допоміжна споруда на території колишнього монастиря

2019-08-22 10:00:14 0

 

Протягом минулої доби рятувальники ліквідовували пожежі на Прикарпатті.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

21 серпня о 11:07 у місті Городенка на вулиці Зеленій виникла пожежа стайні. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем з боку власника.

21 серпня о 12:05 у селі Іллінці Снятинського району виникла пожежа комплексу господарських будівель. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина виникнення пожежі встановлюється.

21 серпня о 16:41 у селі Сваричів Рожнятівського району виникла пожежа газової труби на вводі в житловий будинок. Вогнем пошкоджено стіну. Причина виникнення пожежі встановлюється.

21 серпня о 18:49 у селі Іллінці Снятинського району виникла пожежа літньої кухні та стодоли. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина виникнення пожежі встановлюється.

21 серпня о 19:32 у місті Івано-Франківськ на вулиці Стуса, 28 виникла пожежа сміття на сходовій клітці житлового будинку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

21 серпня о 20:18 у місті Бурштин на вулиці Калуській виникла пожежа сміття на території енергетичного коледжу. Причина виникнення пожежі встановлюється.

21 серпня 20:28 у місті Городенка на вулиці Крушельницької виникла пожежа сміття на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

21 серпня о 20:56 у селищі Осмолода Рожнятівського району виникла пожежа допоміжної споруди на території колишнього монастиря «Скит Святого Апостола Андрея». Вогнем пошкоджено споруду. Причина виникнення пожежі встановлюється.

22 серпня о 02:56 у селі Верхня Липиця Рогатинського району виникла пожежа житлового будинку. Вогнем знищено житловий будинок. На пожежі отримав опіки обличчя та руки власник. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань