Події

Шановні громадяни! Пам’ятайте феєрверки – це не іграшка

2020-01-02 10:58:48 0

 

Рятувальники Богородчанський РВ України ДСНС України в Івано-Франківській області попереджають, феєрверки, петарди, ракети та інші побутові «іграшки» завжди притягували увагу до себе не тільки дітвори, а й дорослих. Дуже шкода, але рік у рік збільшується кількість людей, які отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки та різні травми.Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, неправильного чи невмілого користування піротехнічними виробами.

Щоб запобігти біді слід дотримуватися правил пожежної безпеки. Запуск петард, феєрверків, ракет забороняється проводити всередині приміщення, з балконів і поблизу житлових, господарських будівель, новорічних ялинок тощо.

Піротехніку не можна зберігати біля приладів опалювання – батарей, газових та електричних плит. Не варто носити вогненебезпечні предмети у кишенях чи сумочках. Не можна розбирати вироби чи піддавати їх механічним впливам, курити, працюючи з піротехнічними виробами.

Шановні громадяни! Пам’ятайте самі та поясніть дітям, що феєрверки – це не іграшка. Малеча може дивитися, але не використовувати. Дорослі ж при використанні повинні відійти на безпечну відстань.

Зверніть увагу! Ні в якому разі не спалюйте піротехніку на вогнищах! Бережіть своє та близьких життя

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?