Події

У Чернієві урочисто відкрили дитячий садок

2019-09-16 16:03:05 0

 

 

З нагоди відкриття дитячого садка у с. Черніїв завітали перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, духовенство та жителі села.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Марія Савка привітала із урочистою подією вихованців даного дошкільного навчального закладу.

«Дуже важливо, що увага влади спрямована на майбутнє України – на цих дітей. Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність – таке завдання сьогодні стоїть перед нами. Адже від того, як ми дбаємо про своє підростаюче покоління, залежить завтрашній день суспільства», - сказала Марія Савка.

Своєю чергою, сільський голова Богдан Грейда подякував усім причетним до будівництва.

По-дитячому просто і правдиво свою подяку висловили майбутні вихованці садочка. Вони розказували вірші та  співали пісні. Під час урочистостей дітки отримали подарунки від гостей свята.

Зазначимо, що фундамент було закладено ще у 2007 році, проте обертів будівництво набрало лише за минулі 3 роки. І врешті спільними зусиллями громади, влади, меценатів вдалось реалізувати цей амбітний для села проект. У садку навчатиметься 4 групи, близько 150 дітей. Тут є все потрібне для малечі: яскраві кімнати і меблі, ігрові павільйони, гірки, пісочниці, качелі надворі.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?