Події

У Києві протягом року з'являться дефібрилятори на всіх станціях метро

2020-02-26 20:03:11 0

 

 

Дефібрилятори з'являться на 52 станціях метро.

У Києві до кінця року на всіх станціях метро з'являться дефібрилятори. Про це повідомляє прес-служба Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. 

          "Першочергово планувалось оснастити 20 станцій метро пристроями запуску серця, проте, зважаючи на важливість проекту, сьогодні їх кількість зросла до 52 завдяки Департаменту охорони здоров'я міста Києва. Проект розпорядження знаходиться на погодженні в структурних підрозділах КМДА", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що у Києві всього є 52 станції метрополітену.

Дефібрилятор - це прилад, який призначений для надання екстреної медичної допомоги у разі раптового важкого порушення ритму серця. Прилад може ліквідувати порушення серцевої діяльності шляхом електричного імпульсу.

Ці поодинокі електричні імпульси виводять серце зі стану фібриляції, коли окремі групи м'язових волокон серцевого м'яза скорочуються розрізнено і некоординовано. Під час фібриляції серце втрачає здатність здійснювати скорочення, що призводить до неефективної роботи всього органу. Людина, що перебуває у такому стані, потребує миттєвої допомоги.

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?