Події

В Івано-Франківську патруль оштрафував водія автобуса за порушення карантину

2020-11-24 09:55:55 0

 

Про цей інцидент сьогодні розповіла мешканка Франківська на сторінці соціальної спільноти Комуналка ІФ, яка стала очевидцем події.

"Ситуація зранку. Всі поспішають зранку на роботу, в дитячі садочки, лікарні, поліклініки і тд.

І от їдеш собі зранку, а тут зупиняє наша поліція водія маршруту 25 біля музичної школи #3 на Галицькій за те , що в салоні зранку є пару стоячих людей і починає писати протокол в суд на нещасного на 17 тис, в додачу аргументуючи, що водій під наркотичним впливом або напідпитку.

Коли люди починають заступатися за водія, поліція то намагається запхати водія в салон маршрутки, то веде десь в якісь закутки/подалі від людей між магазинами, що на зупинці.

На питання "чому не зроблять попередження" - говорять, що він неадекватно себе вів на початку розмови. Не чула розмови, але була присутня в салоні і бачила в вікно.

На мості включили сирену, водій з лівої смуги перелаштувався в праву щоб пропустити (я думала швидка), потім на зупинці поліція перекрила 2 виходи з маршрутки, людей не випускали, яким потрібно було вийти.

ПИТАННЯ: 1.якщо водій п'яний, чому на місці не хотіли робити тест. 2.Яким чином добиратися зранку на роботу, якщо тільки дозволені сидячі місця (ризику заразитися взагалі немає, коли пліч опліч, але як стоїть пару людей, які зранку поспішають - то це вже 100% загроза). 3.Якщо ми говоримо тільки про сидячі місця-зменшіть інтервал між рухом пасажирського транспорту, додайте кількість транспорту, щоб можливо було добратися до роботи зранку. 4.Коли нарешті поліція буде займатися корупціонерами, хабарниками, економічними зловмисниками (великою рибою загалом), а не робити план по штрафах з обіднівшими і ледве виживаючими людьми (водіями маршрутних таксі, бабульками, що на базарах продають молоко і тд).

Чесно, котимся вже давно у прірву. Людяності ноль, робимо все по вказівці зверху. Людей давлять насмерть на Хрещатику, на зупинках і тд-все прощаєм, а якщо взяли пару лишніх в салон-штраф....Бо дотримуємося закону, чи швидше неадекватним рішенням кабміну. Для інфо, що робиться зранку і, як добиратися вчасно на роботу?"

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань