Курйози

На Прикарпатті магазин продав маски за 15 гривень із серветок, – люди обурені

2020-03-20 14:30:18 0

 

У селищі міського типу Перегінське, що на Рожнятівщині, люди змушені купувати за 15 гривень маску, зроблену із серветки.

Про це у соцмережі пише Oksana Kotsan‎:

“Цей шматок серветки під виглядом “маски” я щойно купила за 15 гривень. Щоб потрапити до відділення “ПриватБанку” кожна людина повинна бути в масці, в аптеках масок не знайшла і добрі люди підказали піти купити маску в “Зелений”. Серце стискається і клубок в горлі, коли бабуся, що стояла попереду нехотячи прорвала її і мусіла йти знову купляти цю копійчану серветку за 15 грн!!! А могла, як каже,- “купити на 2 дні хліба”, – обурюється мешканка.

В коментарях представниця магазину Наталія Ляхович зазначила, що в перші дні карантину, коли масок не було взагалі, продавці її магазину вручну робили для себе з чого було.

“Підійшли люди, що не могли зайти в “ПриватБанк”, бо без масок не пускають. Продавці дали знайомим(не продали), щоб тільки зайти в банк і пояснювали, що вона не захищає. А продаються тришарові маски з певним рівнем захисту(4*4)”, – коментує жінка.

Втім, у соцмережі багато людей підтвердили, що вони купували саме такі маски. 

Згодом власниця магазину вибачилася за цей випадок:

“Мої продавці вже призналися, що продали за гроші, бо не розумілися, оскільки маски були державного зразка також білого кольору, а тому , хто купив за гроші просимо повернутися, щоб віддали гроші”, – пояснила жінка.

За її словами, зміни міняються, і сьогодні прийшла нова зміна, яка не була в курсі, що це залишилися маски, які використовували для власних потреб продавці і залишили для власних потреб, якби не стало стандартних масок, бо дефіцит. Ніхто з власників, не заставляв їх це продавати, і тим більше не був у курсі. Тільки що вияснили правду. А тому вибачаємося. І повернемо гроші обов’язково.

 

Джерело

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2