Курйози

У Болівії хлопці дали отруйному павуку себе вкусити, щоб стати «спайдерменами»

2020-05-27 16:02:21 0

 

Троє хлопців віком 8, 10 і 12 років із Болівії пішли випасати кіз, а потрапили до шпиталю. З’ясувалося, що вони знайшли каракурта — отруйного павука, відомого ще як «чорна вдова» — і дали йому себе вкусити, аби перетворитися на «спайдерменів».

Пригода сталася ще 14 травня в провінції Чаянта, що в центральній Болівії, але про неї стало відомо лише нещодавно зі звіту про ситуацію з коронавірусом у країні, пише Громадське з посиланням на місцеве видання Telemundo.

Зазначається, що хлопців відправили випасати кіз, а по дорозі вони натрапили на каракурта й вирішили «поекспериментувати» з ним — аби побачити, чи дасть їм укус павука надзвичайні здібності.

Спершу вони подразнили павука паличкою, аби той укусив спершу старших, а потім молодшого з хлопців. Через кілька хвилин їхня мати помітила, що дітям зле, й привезла їх до місцевої лікарні.

Хлопцям не кращало, тож їх перевезли в дитячу лікарню в місті Ла-Пас із болем у м’язах, посиленим потовиділенням, гарячкою й лихоманкою. Звідти їх виписали 20 травня, коли їм стало краще.

Каракурт — один із найнебезпечніших видів павуків роду Чорних вдів. Його укус у 50 разів отруйніший, ніж укус тарантула.

Як відомо, «Людина-павук» або «Спайдермен» є відомим героєм супергеройських коміксів, мультфільмів і фільмів. За легендою, він отримав надзвичайні здібності після укусу павука, який втік із лабораторії: навчився лазити по стінах і випускати павутиння, аби чіплятися за поверхні.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2