Курйози

Зроби сам

2019-03-27 10:04:07 0

 

Насправді: ні, не роби цього. Будь-ласка. Ми серйозно. Як людину просимо.

Відзначився і порадував своє командування молодший сержант Василь з частини ****, розміщеної в **** секторі, повідомляє спеціальний кореспондент «Бартки».

Не маючи технічної освіти, але натхненний прикладом конструктора Калашникова, Василь самостійно вивчив інженерну справу, і з АГС, АКС, РПГ, і т.д. і .т.п. він зібрав справжню раціоналізаторську вундервафлю, яка дозволяє за одну секунду вистріляти до дідька цінного боєкомплекту приблизно в напрямку ворога, але це не факт.

Польові випробування, проведені експертами ЗСУ, показали, що один постріл зі створеної Василем зброї може на місці вбити двох сєпарів та відірвати руки-ноги ще трьом. Але, щоправда, для цього вони повинні тримати зброю в руках та намагатись із неї вистрілити.

На даний момент Міністерство оборони України доручило спеціально створеній комісії вивчити питання, як заставити сєпарів стріляти з цієї штукенції, з метою радикального скорочення їх, сєпарів, поголів’я.

Доставку виробу на ворожу територію і установку табличок «Смотри, какая хреновина, попробуй стрельнуть, посмотри, что будет» буде доручено бійцям Сил спеціальних операцій. Але це не точно.

 

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2