Політика

Путін потай передав Зеленському послання про Донбас: такого від Кремля не очікували, “просить про…”

2019-08-15 23:45:28 0

 

Володимир Путін передав Володимиру Зеленському таємне послання, в якому розкривався єдиний спосіб врегулювання конфлікту на Донбасі.

Пропозицію президента РФ нібито повинен був передати президенту України головний редактор російської радіостанції «Ехо Москва» Олексій Венедиктов під час свого приїзду до Києва. Про це повідомляє Обозреватель з посиланням на власні джерела.

Як розповів інсайдер, «зараз єдиний камінь спотикання для обох сторін – це питання надання Донбасу особливого статусу», тому Путін передав Зеленському неофіційне послання, в якому вказав умови можливого компромісу.

«Дуже потрібні такі канали, щоб зрушити мирний процес з мертвої точки. Тому Венедиктов привіз в Україну неформальне послання від Путіна про межі можливого компромісу щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. На що РФ може піти в переговорах, а на що ні. Думаю, що єдиний камінь спотикання – це особливий статус. Як відреагували у Зеленського, я не знаю, але там теж хочуть домогтися миру на Донбасі», – заявило джерело.

Варто відзначити, що відразу після повернення з Києва Венедиктов зустрівся з прес-секретарем Путіна Дмитром Пєсковим. Джерело стверджує, що вони давно дружать, при цьому Венедиктов періодично виконує доручення Кремля в США і взаємодіє з російською опозицією.

«З приводу фото їх зустрічі в Москві, можливо, що це був і слив. На Венедиктова так накинулися в Україні через ідею відкрити там радіостанцію, що цілком можливо – це відповідна емоція», – додав інсайдер.

 

 

Джерело

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань