Політика

У Раді забракували законопроекти щодо "євроблях"

2018-09-19 20:39:14 0

 

Законопроекти про нові правила ввезення в Україну автомобілів на єврономерах не готові до другого читання, їх розгляд у Верховній Раді відбудеться не раніше початку листопада.

Про це заявила голова парламентського комітету з питань податкової політики Ніна Южаніна, пише Економічна Правда з посиланням на  Liga.net.

За її словами, законопроекти №8487 і №8488 до другого читання або повністю нівелюються до нуля, або змінюється їх концепція. "Розглядати поправки до другого читання зараз на комітеті немає сенсу", - зазначила вона.Южаніна повідомила, що до законопроекту, який стосується змін акцизного податку, подана 91 поправка. Більшість з них стосується зміни формули.

"Більшість поправок стосується зміни коефіцієнта віку або заміни його на коефіцієнт екології або понижуючих коефіцієнтів саме до коефіцієнта віку. З приводу базових ставок: базові ставки в 50 і 75 євро за тисячу куб см не мають особливих поправок", - зазначила вона.

Южаніна додала, що є поправки в залежності від об'єму двигуна - передбачене їх зростання вдвічі після 3 тис куб см. За словами голови профільного комітету, більшість поправок і пропозицій стосується того, щоб акциз звести до 200-300 євро. "Зовсім не ті суми, які запропоновані законопроектом в першому читанні", - зазначила вона.

Южаніна зазначила, що Мінфін тепер повинен зробити нові розрахунки по всіх пропозиціях і подати на розгляд комітету.

"Тому вчора було прийнято рішення членами комітету, що ми звертаємося одним листом до всіх міністерств... про те, який з варіантів ми можемо підтримати", - додала вона.

"Я думаю, що в кращому випадку, якби встигли всі міністерства відреагувати - то на наступному пленарному тижні буде розгляд на комітеті", - сказала вона, зазначивши, що в такому випадку розгляд в залі може відбутися на початку листопада.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань