Спорт

Чемпіонат ABAF зі спортивної ходьби – це серйозний презентаційний захід для Прикарпаття

2020-02-27 16:19:38 0
 
Сьогодні т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в Івано-Франківську чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби.

Про це інформує ІФ ОДА .

Змагання відбудуться 13-14 березня за участю більше 200 спортсменів із 12 країн.

Масштабне свято спорту проходитиме в центральній частині міста, а тренуватися атлети будуть в районі міського озера.

«Чемпіонат є одним з найзначиміших в Україні і такому масштабному заходу має бути присвячена значна увага з боку органів влади. Тому наше завдання в максимально стислі терміни забезпечити організаційне наповнення фінальної частини цих міжнародних змагань з метою їх проведення на найвищому рівні»,- сказав Віталій Федорів.

Посадовець доручив відповідним структурним підрозділам ОДА спільно з департаментом спорту виконавчого комітету міської ради, головними управліннями Національної поліції та ДСНС в області, медиками та волонтерами забезпечити належний громадський порядок, безпеку учасників і глядачів під час проведення змагань.

Додамо, що задля забезпечення належної організації чемпіонату прийняті розпорядження  голови облдержадміністрації та міського голови Івано-Франківська, проведено наради та задіяно фахівців Федерації  легкої атлетики України. 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?